Barracuda

Na začiatku všetkého stál jeden taliansky majiteľ motorky bez kapôt - naháča. Volal sa Alessandro a s obrovskou vášňou sníval o veľkom projekte. Jeho hlavnou myšlienkou pri vzniku značky Barracuda v roku 2002 bola absolútna kvalita, sila a exkluzivita. Najväčší dôraz je vždy kladený na kvalitu produktov, čomu sa podriaďujú všetky ľudské, technické, finančné aj podnikateľské aktivity firmy. Výsledkom je veľmi silná pozícia na trhu a konštantný rast značky už od samého začiatku. Dnešná Barracuda, to je vycibrený vzhľad, kvalita a exkluzivita, ktorá ale nie je vykúpená vysokou cenou.

Za neustále rastúcou obľubou doplnkov Barracuda stojí hlavne zamestnanci pracujúci s obrovským nasadením. Len vďaka tomu je možné udržať perfektnú kvalitu všetkých produktov Barracuda, rovnako ako skvelý dizajn. Používajú sa špeciálne materiály a moderné a inovatívne výrobné technológie.

V ponuke značky Barracuda nájdete iba exkluzívne doplnky nielen pre štylizáciu vášho motocykla. Všetky produkty Barracuda sa vyrábajú v Taliansku. Výroba prebieha podľa štandardu najvyššej certifikovanej kvality ISO 9001.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať: