Ako nakupova┼ą

Nakupovanie v na┼íom obchode je ve─żmi jednoduch├ę, ale napriek tomu si dovol├şme tu uverejni┼ą jednoduch├Ż n├ívod ako spr├ívne nakupova┼ą.

  

Prihlásenie - registrácia

V na┼íom obchode je mo┼żn├ę samozrejme nakupova┼ą aj bez registr├ície. Pon├║kame V├ím v┼íak mo┼żnos┼ą sa zaregistrova┼ą, ─Źo V├ím prin├í┼ía rad v├Żhod:

  • syst├ęm si pamatuje V├í┼í motocykl(y), pro kter├ę nakupujete n├íhradn├ş d├şly
  • m├┤┼żete sledova┼ą hist├│riu Va┼íich objedn├ívok
  • po prihl├ísen├ş sa automaticky dopln├ş Va┼íe ├║daje nutn├ę pre odoslanie objedn├ívky
  • ako prv├Ż dostanete inform├ície o novink├ích, akci├ích, v├Żpredajoch at─Ć - ak udel├şte s├║hlas

Ako sa zaregistrova┼ą?

Pre zaregistrovanie na na┼íom webe m├íte 2 mo┼żnosti:

1) Kliknite na tla─Źidlo "Registr├ícia" na ├║vodnej str├ínke vpravo hore. Otvor├ş sa V├ím formul├ír, kde vypln├şte po┼żadovan├ę ├║daje a formul├ír odo┼ílite. Na V├í┼í email V├ím pr├şde autoriza─Źn├Ż email s odkazom. Po potvrden├ş odkazu si zvol├şte Va┼íe prihlasovacie ├║daje. V tomto okamihu je V├ím vytvoren├Ż u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet a ste prihl├ísen├ş.

2) Registr├íciu mo┼żno taktie┼ż vykona┼ą pri vypl┼łovan├ş ├║dajov v ko┼í├şku. Zvol├şte vo─żbu "Chcem sa zaregistrova┼ą" dopln├şte Va┼íe heslo a po odoslan├ş objedn├ívky d├┤jde k vytvoreniu V├í┼ího pou┼ż├şvate─żsk├ęho ├║─Źtu.

 

Ako sa prihl├ísi┼ą?

Kliknite na tla─Źidlo "Prihl├ísenie" na ├║vodnej str├ínke vpravo hore. Otvor├ş sa V├ím prihlasovacie okno, kde vypln├şte svoj prihlasovac├ş e-mail a heslo. Po zadan├ş ├║dajov budete automaticky prihl├ísen├Ż. Pre vstup na V├í┼í u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet pou┼żite tla─Źidl├í - n├ízov V├í┼ího ├║─Źtu, vpravo hore . Tu m├┤┼żete kedyko─żvek zmeni┼ą a dop─║┼ła┼ą Va┼íe ├║daje a prihlasovacie heslo, m├┤┼żete sledova┼ą hist├│riu Va┼íich objedn├ívok, zada┼ą motocykel, ktor├Ż vlastn├şte at─Ć.

 

V├Żber tovaru a vlo┼żenie do ko┼í├şka

Z katal├│gu tovaru alebo pomocou vyh─żad├ívania produktu si vyberte produkt, ktor├Ż si chcete zak├║pi┼ą.

Pokia─ż zh├í┼łate n├íhradn├Ż diel alebo pr├şslu┼íenstvo na svoj motocykel a neviete presne konkr├ętny typ, m├┤┼żete pou┼żi┼ą vyh─żad├ívanie n├íhradn├Żch dielov a pr├şslu┼íenstva pod─ża modelu motocykla. Sta─Ź├ş zada┼ą v├Żrobca, objem motocykla, model a modelov├Ż ro─Źn├şk a n├í┼í syst├ęm V├ím pon├║kne dostupn├ę diely a pr├şslu┼íenstvo priamo pre V├í┼í motocykel.

Vybran├Ż produkt pomocou tla─Źidla "Vlo┼żi┼ą do ko┼í├şka" vlo┼żte do ko┼í├şka. Pri produktoch, ktor├ę maj├║ viac variantov, je potrebn├ę zvoli┼ą po┼żadovan├║ variantu / ve─żkos┼ą. Bu─Ć m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v objedn├ívke alebo m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v n├íkupe.

  

Ko┼í├şk

Obsah ko┼í├şku

Do ko┼í├şka m├┤┼żete kedyko─żvek vst├║pi┼ą pomocou tla─Źidla "Ko┼í├şk" vpravo hore. Tla─Źidlo V├ís po cel├║ dobu informuje o po─Źte kusov tovaru v ko┼í├şku a o celkovej sume za vlo┼żen├ę tovaru.

V ko┼í├şku je preh─żadne zobrazen├ę vlo┼żen├ę tovar, vr├ítane po─Źtu kusov a cien. Po─Źet kusov tovaru mo┼żno ─żubovo─żne meni┼ą, tovaru mo┼żno prid├íva┼ą a odobera┼ą. Je tu tie┼ż zobrazen├í aj celkov├í cena za objednan├Ż tovar.

Vo─żba sp├┤sobu platby a dopravy

─Äalej si vyberte sp├┤sob dopravy a ├║hrady, ktor├Ż V├ím najviac vyhovuje.

Ak ste vybrali niektor├ęho z prepravcov, doru─Ź├şme V├ím tovar a┼ż na miesto ur─Źenia.

Dodacie ├║daje

Zost├íva u┼ż len vyplni┼ą kontaktn├ę a dodacie ├║daje. Ak ste registrovan├Ż z├íkazn├şk a ste prihl├ísen├ş, dopln├ş sa ├║daje automaticky. V opa─Źnom pr├şpade sa m├┤┼żete zaregistrova┼ą a┼ż tu a vyu┼ż├şva┼ą vernostn├Żch v├Żhod, alebo nak├║pi┼ą jednor├ízovo bez registr├ície.

Odeslánie objednávky

Skontrolujte si v┼íetky zadan├ę ├║daje a pomocou tla─Źidla "Odosla┼ą objedn├ívku" objedn├ívku odo┼ílite. Po odoslan├ş objedn├ívky za─Źneme Va┼íu objedn├ívku spracov├íva┼ą.

Ihne─Ć po odoslan├ş objedn├ívky V├ím pr├şde k├│pia Va┼íej objedn├ívky na Vami uveden├║ e-mailov├║ adresu. Aby ste mali preh─żad o stave vybavovania Va┼íej objedn├ívky, bude V├ím ka┼żd├í zmena objedn├ívky v┼żdy zaslan├í e-mailom. Po odovzdan├ş z├ísielky prepravcovi je mo┼żn├ę pohyb z├ísielky sledova┼ą.

 

Prajeme V├ím pr├şjemn├ę n├íkupy a ve─ża pekn├Żch z├í┼żitkov s nak├║pen├Żmi produktmi.┬á

V┼íetky Va┼íe podnety s├║ pre n├ís zdrojom in┼ípir├ície pre ─Ćal┼íie skvalit┼łovanie na┼íich slu┼żieb.

Na va┼íem soukromí nám zále┼żí
Tento internetov├Ż obchod ukl├íd├í soubory cookies, kter├ę pom├íhaj├ş k jeho spr├ívn├ęmu fungov├ín├ş. Vyu┼ż├şv├ín├şm na┼íich slu┼żeb s jejich pou┼ż├şv├ín├şm souhlas├şte.
Povoli┼ą v┼íetkoPodrobné nastavenie