Výmena a vrátenie tovaru

Výmena tovaru

Pokiaľ Vám zaslaný tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje (napr. Nesedí vám veľkosť, nevyhovuje tvar helmy, alebo sa vám nepáči farba), ponúkame vám jeho výmenu. Vyplňte tento formulár a tovar riadne zabaľte a zašlite na adresu:

                 FMOTO s.r.o.
                 VÝMENA
                Jílovská 177
                 252 44  Psáry

Podmienkou je, že tovar musí byť v pôvodnom obale a nepoužité. Neposielajte zásielku na dobierku! (Taká zásielka bude odmietnutá)

 

Tovar vám vymeníme a obratom pošleme. Pri výmene nehradí zákazník znovu poštovné (ak ide o zásielku v cene väčšie nez 50 €). Pri ďalšej výmene je poštovné účtované vo výške 3,46 €.

 

Vrácenie tovaru

Zakúpený tovar cez eshop je možné vrátiť bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru.
Vyplňte tento formulár a tovar doneste na predajňu, alebo riadne zabaľte a zašlite na adresu:

                 FMOTO s.r.o.
                 VRÁTENIE TOVARU
                Jílovská 177
                 252 44  Psáry

Vrátený tovar prosíme dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Vždy je potrebné doložiť doklad o nákupe preukazujúci kúpe tovaru u FMOTO s.r.o. (faktúra, predajka) a uviesť číslo Vášho bankového účtu.

Prosíme, uveďte tovar pokiaľ možno do pôvodného stavu, predídete tým možnému zníženiu vrátenej sumy o náklady vynaložené na uvedenie tovaru do pôvodného stavu.


Peniaze za tovar Vám zašleme na Váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od dní od odstúpenia od zmluvy, nie však skôr než dôjde k doručenie vráteného tovaru späť na naše reklamačné oddelenie (prípadne ako preukážete, že vrátený tovar nám už bol odoslaný) . Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho.

 

Upresňujúce informácie

Dodržanie 14 dňovej lehoty

Pre dodržanie lehoty je rozhodujúce, kedy je odstúpenie od zmluvy odoslaný. Lehota na odstúpenie sa tak považuje za zachovanú, ak spotrebiteľ v jej priebehu odošle podnikateľovi oznámenie, že od zmluvy odstupuje.

Lehota na odstúpenie od zmluvy trvá 14 kalendárnych dní, nie pracovných, a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí tovaru spotrebiteľom.

V prípade, že nie ste spotrebiteľ, teda tovar nakupujete v rámci svojej obchodnej alebo podnikateľskej činnosti (o čom rozhoduje uvedenia IČO na nákupnom doklade), právo na odstúpenie vám nevzniká, lebo zákon túto možnosť neuvádza.

Obal a jeho vrátenie

Obal nie je predmetom kúpy ani súčasťou kúpenej veci. Aj napriek tomu má FMOTO s.r.o. právo na náhradu skutočne vynaložených nákladov spojených s vrátením tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu. Tieto náklady sú vždy individuálne posúdené a ako také sú potom zákazníkovi naúčtované a započítané s čiastkou za vrátený tovar

Vyskúšanie tovaru

Tovar si môžete vyskúšať. Nemalo by však dôjsť k jeho zjavnému opotrebovaniu. Tovar môže byť použité, ale treba myslieť na náklady, ktoré bude mať Motoobchod s uvedením tovaru do pôvodného stavu a ktoré môžu byť požadované k úhrade.

S ohľadom na rôznorodosť tovaru je každý prípad odstúpenia od zmluvy riešený individuálne.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie