Mo┼żnosti platby

Pon├║kame V├ím viac variantov ako uhradi┼ą n├íkup u n├ís. Zvo─żte si tak├Ż sp├┤sob platby, ktor├Ż v├ím najviac vyhovuje.

Platba kartou online

R├Żchla a bezpe─Źn├í ├║hrada za tovar.

Prij├şmame karty VISA, MasterCard

Pri akcept├ícii platobn├Żch kariet vyu┼ż├şvame 3D-Secure rie┼íenie - najmodernej┼íie aplik├ície kartov├Żch Asoci├íci├ş MasterCard a Visa umo┼ż┼łuj├║ce bezpe─Źn├ę platby kartou na Internete.

├Üdaje zo svojej platobnej karty zad├ívate priamo banke, v┼íetky ├║daje o platbe s├║ odovzd├ívan├ę prostredn├şctvom zabezpe─Źen├ęho protokolu HTTPS, ktor├Ż tieto inform├ície ┼íifruje a nikto z na┼íich zamestnancov k nim nem├í pr├şstup ani k ├║dajom o Va┼íej platobnej karte.

Platba pri prevzat├ş tovaru / dobierka

Platba pri prevzat├ş je najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob, ako za tovar zaplati┼ą. Pod─ża sp├┤sobu doru─Źenia si m├┤┼żete vybra┼ą medzi platbou v hotovosti alebo platbou platobnou kartou.

V hotovosti - dobierkou
Pri preberan├ş tovaru od doru─Źovate─ża - tovar hrad├şte v hotovosti vodi─Źovi DPD alebo po┼ítov├ęmu doru─Źovate─żovi. Pri objedn├ívke v hodnote do 160 ÔéČ je dobierkov├ę 1,9 ÔéČ, pri objedn├ívkach v hodnote nad 160 ÔéČ je zadarmo!

Platebnou kartou Visa/MasterCard
U┬ávodi─Źa DPD

Platba prevodom

Pri vo─żbe platby klasick├Żm bankov├Żm prevodom V├ím za┼íleme emailom z├ílohov├║ fakt├║ru. Po prip├şsan├ş platby na n├í┼í ├║─Źet, bude Va┼ía objedn├ívka expedovan├í.

Na va┼íem soukromí nám zále┼żí
Tento internetov├Ż obchod ukl├íd├í soubory cookies, kter├ę pom├íhaj├ş k jeho spr├ívn├ęmu fungov├ín├ş. Vyu┼ż├şv├ín├şm na┼íich slu┼żeb s jejich pou┼ż├şv├ín├şm souhlas├şte.
Povoli┼ą v┼íetkoPodrobné nastavenie