Reklamácia

Reklam├ícia nie je pr├íve vyh─żad├ívan├í z├íle┼żitos┼ą. Napriek tomu je niekedy potrebn├ę tovar reklamova┼ą. Ak potrebujete zak├║pen├Ż tovar reklamova┼ą, tu n├íjdete n├ívod, ako spr├ívne postupova┼ą? Reklam├ícia u n├ís sa nemus├şte ob├íva┼ą! Budeme sa sna┼żi┼ą, aby ste mali s cel├Żm procesom ─Źo najmenej starost├ş a reklam├ície prebehla ─Źo najr├Żchlej┼íie.

Odovzdanie reklamácie

Odpor├║─Źame vyplni┼ą tento formul├ír.

Pokia─ż chcete u n├ís zak├║pen├Ż tovar reklamova┼ą, m├┤┼żete tak urobi┼ą dvoma sp├┤sobmi:

1. Reklam├íciu m├┤┼żete osobne odovzda┼ą na na┼íej prodajni v Prahe, K┼Öesomyslova 17.

2. Ak sa rozhodnete uplatni┼ą svoju reklam├íciu prepravnou spolo─Źnos┼ąou, pros├şme za┼ílite tovar na ni┼ż┼íie uveden├║ adresu:


Motoobchod.sk
Reklamácie
Křesomyslova 384/17
14000 Praha

 • V┼żdy je t┼Öeba dolo┼żit doklad o n├íkupe preukazuj├║ci k├║pe tovaru u Motoobchod.cz (fakt├║ra, predajka) a v pr├şpade, ┼że reklam├íciu zasielate aj stru─Źne uvies┼ą d├┤vod reklam├ície!
 • reklamovan├ę zbo┼ż├ş v ┼ż├ídn├ęm p┼Ö├şpad─Ť nepos├şlejte na dob├şrku!
 • reklamovan├Ż tovar mus├ş by┼ą kompletn├Ż, ─Źist├ę a hygienicky nez├ívadn├ę!

 

Reklama─Źn├Ż protokol

Ak reklam├íciu vykon├ívate osobne, vyd├íme V├ím reklama─Źn├Ż protokol.

V pr├şpade zaslania reklam├ície na adresu reklama─Źn├ęho oddelenia, V├ím bude zaslan├Ż reklama─Źn├Ż list na e-mail uveden├Ż v popise reklam├ície.

  

Z├íru─Źn├í doba a ┼żivotnos┼ą tovaru

Z├íru─Źn├í doba a ┼żivotnos┼ą tovaru s├║ r├┤zne pojmy. ┼Żivotnos┼ą tovaru je dan├í sp├┤sobom a intenzitou pou┼ż├şvania a nemus├ş by┼ą v┼żdy rovnak├í ako z├íru─Źn├í doba. To znamen├í, ┼że pri intenz├şvnom pou┼ż├şvan├ş m├┤┼że by┼ą ┼żivotnos┼ą krat┼íia ako z├íru─Źn├í doba. Z├íru─Źn├í doba je 24 mesiacov, pokia─ż nie je uveden├ę inak a za─Ź├şna plyn├║┼ą odo d┼ła prevzatia tovaru.

 

Priebeh reklamácie

O priebehu celej reklam├ície budete informovan├Ż automatick├Żmi maily, ktor├ę V├ís upozorn├ş na to, ┼że Va┼ía reklam├ícia bola nami prijat├í do syst├ęmu, ┼że bola vybaven├í, ┼że V├ím bola odoslan├í, alebo ┼że si ju m├íte mo┼żnos┼ą vyzdvihn├║┼ą.

 

Lehota na vybavenie reklamácie

V pr├şpade, ┼że ste spotrebite─ż, reklam├ícia bude vybaven├í v 30-d┼łovej lehote.

V pr├şpade, ┼że nie ste spotrebite─ż, sa sna┼ż├şme vybavi┼ą reklam├íciu v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.

  

Kontakty pre reklamácie:

Ni┼ż┼íie uveden├ę kontakty sl├║┼żia pre pr├şpad potreby komunik├ície oh─żadom Va┼íej reklam├ície

vesely@motoobchod.cz

tel: 604 525 834

 

Ako postupova┼ą ke─Ć ...

 

 • Je prijat├ę tovar po┼íkoden├Ż

  Pri preberan├ş bal├şka, z├ísielku v┼żdy skontrolujte!

  Z├ísielku si pros├şm v┼żdy prezrite pred dopravcom, tu obal nie je po┼íkoden├Ż (pokr─Źen├Ż, roztrhan├Ż, rozmo─Źen├Ż a pod.) A ─Źi nie je poru┼íen├í na┼íe ┼ípeci├ílne baliace p├íska. V pr├şpade nezrovnalost├ş bal├şk nepreberajte!
  ┬á Ak je tovar po┼íkoden├Ż, hoci bol obal neporu┼íen├Ż, je potreba o tejto skuto─Źnosti ─Źo najsk├┤r informova┼ą prepravcu (DPD a Slovensk├í po┼íta) a na┼íu spolo─Źnos┼ą.

 • Tovar bol dodan├Ż nekompletn├Ż alebo nezodpoved├í objednan├ęmu typu

Pros├şme bezodkladne n├ís informujte, najlep┼íie telefonicky na tel. 776 730 866, ihne─Ć budeme t├║to nezrovnalos┼ą rie┼íi┼ą.

 

Reklama─Źn├Ż poriadok spolo─Źnosti Motoobchod.cz