Spôsoby a ceny doručenia tovaru

Doručenie tovaru

Informáciu o prijatí Vašej objednávky do nášho systému dostanete emailom. Následne Vás budeme informovať o priebehu vybavovania Vašej objednávky. Akonáhle je tovar expedovaný / odoslaný na Vašej adresu, dostanete od nás informáciu emailom.
Vzhľadom na širokú škálu sortimentu na motoobchod.sk, je možné, že niektorý tovar nie je priamo na sklade v e-shope, ale nachádza sa u dodávateľa. Z toho dôvodu pre Vás uvádzame u každého tovaru konkrétnu informáciu o dostupnosti tovaru a jeho obvyklej dodacej lehote. Pokiaľ nie je tovar skladom v eshopu sú dodacie lehoty zvyčajne 2 - 6 pracovných dní, iba v mimoriadnych prípadoch do 14 dní. Predpokladaný termín doručenia obdržíte v emaile.

 

Ceny doručenie tovaru

Cena dopravy Slovensko

 

Spôsob doručenia

Cena

Doprava zdarma nad:

Zásielkovňa

3,5 €

ZADARMO od 100 €

DPD

8,9 €

ZADARMO od 160 €

 

Aktuálne ponúkame tieto možnosti doručenia tovaru:

 

Zásielkovňa

Zásielkovňa Vám doručí zásilku následující  pracovní den po expedici. Informaci o expedici Vaší zásilky obdržíte emailem + SMS zprávou.  V SMS zprávě budete mít kód, který nadiktujete obsluze pobočky.

V případě dobírky můžete platit hotově i kartou, záleží na typu pobočky.
Svojí zásilku můžete sledovat zde

DPD

DPD

Zásielková spoločnosť DPD Vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň po expedícii. Informáciu o expedícii Vašej zásielky dostanete emailom + SMS správou. V deň doručenia dostanete od DPD SMS správu s predpokladaným časom doručenia (3-hodinovej rozmedzie). Ak sa vám doručenie v daný deň nehodí, môžete ho podľa pokynov v SMS posunúť o 1, 2 alebo 3 pracovné dni. Doručenie prebieha od 8 do 17. hod. DPD vykonáva až 3 pokusy o doručenie zásielky, ak nie je adresát zastihnutý.
V prípade dobierky môžete platiť v hotovosti alebo kartou.
Svojou zásielku môžete sledovať na www.DPD.cz

 

Doby expedície: Kedy bude tovar expedovaný?

V prípade, že je tovar skladom na eshope, objednávky expedujeme bezodkladne. Termíny expedície záleží na čase obdržaní objednávky a spôsobu doručenia.

Zásilkovna

Objednávky prijaté do 14:00, expedujeme ten istý deň. Objednávky prijaté po 14:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň.

Zásielkové služby DPD

Objednávky prijaté do 14:00, expedujeme ten istý deň. Objednávky prijaté po 14:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň.

 

Pri preberaní balíka, zásielku vždy skontrolujte!

Zásielku si prosím vždy prezrite pred dopravcom, tu obal nie je poškodený (pokrčený, roztrhaný, rozmočený a pod.) A či nie je porušená naše špeciálne baliace páska. V prípade nezrovnalostí balík nepreberajte.
Nenechajte sa dopravcom presvedčovať, že zásielka nie je dobre zaistená. Aby k vám tovar prišlo v poriadku, je balené veľmi starostlivo.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie