Poradíme s výberom po telefóně, emailu alebo na chate.

Spôsoby a ceny doručenia tovaru

Doručenie tovaru

Informáciu o prijatí Vašej objednávky do nášho systému dostanete emailom + SMS správou. Následne Vás budeme informovať o priebehu vybavovania Vašej objednávky. Akonáhle je tovar expedovaný / odoslaný na Vašej adresu, dostanete od nás informáciu emailom + SMS.
Vzhľadom na širokú škálu sortimentu na motoobchod.cz, je možné, že niektorý tovar nie je priamo na sklade v e-shope, ale nachádza sa u dodávateľa. Z toho dôvodu pre Vás uvádzame u každého tovaru konkrétnu informáciu o dostupnosti tovaru a jeho obvyklej dodacej lehote. Pokiaľ nie je tovar skladom v eshopu sú dodacie lehoty zvyčajne 2 - 6 pracovných dní, iba v mimoriadnych prípadoch do 14 dní. Predpokladaný termín doručenia obdržíte v emaile.

 

Ceny doručenie tovaru

Cena dopravy Slovensko

 

Spôsob doručenia

Cena

Doprava zdarma nad:

Zásielkovňa

2,27 €

ZADARMO od 25 €

DPD

3,60 €

ZADARMO od 50 €

 

Aktuálne ponúkame tieto možnosti doručenia tovaru:

Osobný odber na predajni Motoobchod.cz v Prahe

Osobný odber objednaný tovar je zadarmo! Tovar si vyzdvihnete na našej predajni v Prahe 4 kedykoľvek počas otváracej doby predajne.
Informáciu o tom, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie obdržíte mailom + SMS správou, vyčkajte prosím na túto informáciu!
Kompletná objednávka je rezervovaná po dobu 5 pracovných dní. Predĺženie rezervácie je možné prostredníctvom mailu obchod@motoobchod.cz alebo telefonicky na 776 730 865
Za tovar môžete zaplatiť v hotovosti, prípadne kartou.

 

 

 

Zásielkovňa

Zásielkovňa Vám doručí zásilku následující  pracovní den po expedici. Informaci o expedici Vaší zásilky obdržíte emailem + SMS zprávou.  V SMS zprávě budete mít kód, který nadiktujete obsluze pobočky.

V případě dobírky můžete platit hotově i kartou, záleží na typu pobočky.
Svojí zásilku můžete sledovat zde

DPD

DPD

Zásielková spoločnosť DPD Vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň po expedícii. Informáciu o expedícii Vašej zásielky dostanete emailom + SMS správou. V deň doručenia dostanete od DPD SMS správu s predpokladaným časom doručenia (3-hodinovej rozmedzie). Ak sa vám doručenie v daný deň nehodí, môžete ho podľa pokynov v SMS posunúť o 1, 2 alebo 3 pracovné dni. Doručenie prebieha od 8 do 17. hod. DPD vykonáva až 3 pokusy o doručenie zásielky, ak nie je adresát zastihnutý.
V prípade dobierky môžete platiť v hotovosti alebo kartou.
Svojou zásielku môžete sledovať na www.DPD.cz

 

Doby expedície: Kedy bude tovar expedovaný?

V prípade, že je tovar skladom na eshope, objednávky expedujeme bezodkladne. Termíny expedície záleží na čase obdržaní objednávky a spôsobu doručenia.

Osobné odber

Objednávka je prijatá do 17:00 je pripravená na vyzdvihnutie v ten istý deň. Počkajte prosím na výzvu na vyzdvihnutie.

Zásilkovna

Objednávky prijaté do 14:00, expedujeme ten istý deň. Objednávky prijaté po 14:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň.

Zásielkové služby DPD

Objednávky prijaté do 14:00, expedujeme ten istý deň. Objednávky prijaté po 14:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň.

 

Pri preberaní balíka, zásielku vždy skontrolujte!

Zásielku si prosím vždy prezrite pred dopravcom, tu obal nie je poškodený (pokrčený, roztrhaný, rozmočený a pod.) A či nie je porušená naše špeciálne baliace páska. V prípade nezrovnalostí balík nepreberajte.
Nenechajte sa dopravcom presvedčovať, že zásielka nie je dobre zaistená. Aby k vám tovar prišlo v poriadku, je balené veľmi starostlivo.